Türkçe English فارسی

Hakkımızda

  1. Ana Sayfa
  2. Hakkımızda

Reksan Hakkında


Reksan 1991 yılında İstanbul'da "Reksan Elektrik Malzemeleri Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi" olarak faaliyete geçerek kablo bağlantı elemanlarının imalatını yapmaya başlamıştır. Tecrübeli kadrosu ile kurulan Reksan Elektrik Malzemeleri Türkiye'de ilklere imza atarak kaliteli ve zamanında teslimatıyla bağlantı elemanlarında adını tüm dünya ülkelerine duyurmayı başarmıştır.

Reksan Elektrik Malzemeleri çalışmış olduğu firmalara güven vermiş ve kalitesiyle de üstün başarılara yelken açmıştır. Reksan Elektrik Malzemeleri kimseyi taklit etmemiş ve her zaman taklit edilen olmuştur.

Dünya pazarında bir çok yeri olan Reksan Elektrik Malzemeleri gelen talepler doğrultusunda ürünlerimizin kalite ve marka belgelerini alarak kendini kanıtlamıştır.

Reksan Elektrik Malzemeleri her zaman müşterilerinin istek ve sorunlarını çözüme kavuşturmayı ilke edinmiş ve kurumsal kimliğini korumayı bilmiştir.

Reksan Elektrik Malzemeleri talaşlı imalat konusunda genç dinamik ve tecrübeli bir kadro ile teknolojik donanım ve ileri teknoloji makine parkı ile müşterilerine hızlı zamanında ve kaliteden ödün vermeden üretim yapmaktadır.

Reksan Elektrik Malzemeleri makine parkında müşterilerimize her noktada daha iyi hizmet verebilmek üzere çeşitli ebatlarda CNC Otomat ve Frezeler bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra Reksan Elektrik Malzemeleri makine ve teçhizat yatırımlarına devam etmektedir her geçen gün makine parkımıza yeni makinelerin katılımı gerçekleştirilmektedir.


İlkelerimiz


1Müşteri ilişkilerine önem vererek istek ve beklentilerini karşılamak.
2Sektörde kalite, fiyat ve zamanında teslimatta en iyilerin arasında olmak.
3Sürekli iyileşme çalışmalarına önem vererek en üst düzey müşteri memnuniyetini kazanmak.
4Prosedür ve talimatlara uymak.
5Ekip çalışmalarına önem vermek, bilgiyi paylaşmak.
6Çalışana önem vermek, çalışanın memnuniyetini sağlamak.
7Çevre, iş güvenliği, temizlik ve düzene önem vermek.

1991'den beri sizinleyiz...